top of page

Soukromé akce a pronájem prostor

svatby | oslavy | teambuildingy | firemní akce | semináře |  soukromé akce

Poskytujeme prostory pro svatby, oslavy, semináře i jakékoliv další události. Kompletní zázemí, kvalitní servis a příjemná obsluha spolu s nezaměnitelnou atmosférou Centra Eden vytváří ideální podmínky pro pořádání akcí na míru přímo podle vašich představ. 

Pokud byste rádi zorganizovali svoji akci u nás, neváhejte nás kontaktovat se svou poptávkou.

Pokud si u nás chcete prostory pouze pronajmout a mít vše své- žádný problém!

Prostory pivnice

Tento prostor je velmi útulný, disponuje krbem, který dotváří skvělou atmosféru zejména v zimních měsících. Kapacitně pro zhruba 30-40 osob. Sál lze vybavit projektorem i flipchartem. 

Seminární sál

Seminární sál disponuje svojí vnitřní kapacitou pro 100 - 120 osob. Pro navýšení kapacity je možnost využití našich venkovních párty stanů, ať již pro posezení nebo catering. Sál je vybaven reproduktory, mikrofonem, projektorem a flipchartem. Vhodné například k využití pro firemní akce, svatby a oslavy narozenin. Pro nevěsty nabízíme svezení na koni k oltáři, nebo focení s koněm, v nabídce je mnoho variant.

Chaloupky v Horácké vesnici

Pokud chcete zažít něco opravdu netradičního, jsou skanzenové chaloupky přesně pro Vás!

Náš hlavní "Statek" disponuje kapacitou 30 míst. Vhodné pro menší svatby nebo zejména teambuildingu, během kterých si můžete jako aktivitu vyzkoušet upéct vlastní chleba nebo bábovku, nakrmit zvířata nebo se svézt v kočáře. 

Svatba