top of page

DEN KONÍ

11.5 a 20.7.2024

Motiv.png
Motiv 2.png

Datum 11.5 a 20.7  si nikdo z Vás nemůže nechat utéct. Čeká nás totiž veřejností milovaná akce DEN KONÍ. I pro náš tým je tato akce srdeční záležitostí a proto dbáme na to, aby se všem akce vryla do paměti.
Čeká nás spoustu atrakcí, dobrého jídla a pití, vynikající zábava, otevřený celý areál včetně Farma koutku, cukrárny, kavárny, restaurace, expozic, muzea, ale hlavně rytířský turnaj a ukázky jezdeckých disciplín, které určitě budou nádhernou vzpomínkou pro všechny věkové kategorie! Těšit se můžete například na 
přehlídku plemen koní, svezení na koni a oslíkovi, parkurovou ukázku, drezurní ukázku, ukázku mladého rytíře, westernovou ukázku, ukázku španělských koní, ukázku koňského póla a další jezdecké disciplíny.

Budeme se na Vás těšit!
Tým Eden centrum

den koní .png

DEN KONÍ A RYTÍŘSKÝ TURNAJ 11.5.

V turnaji na koních uvidíte napínavé klání, jezdeckou dovednost rytířů nejen v klasickém prstencovém turnaji, ale i spoustu nezvyklé podívané – výbuchy, oheň, pyroefekty. Nechybí velkolepé dřevcové klání, při němž se rytíři ze sedel vyrážejí. Celým turnajem provází Herold královský.

Boj o život a smrt, meče, kopí, koňská show, ukázky jezdeckých disciplín, vynikající občerstvení a spousta další zábavy - to vše na Edenu 11.5

https://www.stvanci.cz/#o-nas

DEN KONÍ S DŽIGITOVKOU NA EDENU 20.7.

Přeskoky, závěsy a akrobacie na hřbetu tryskajícího koně a mnohé další. Trikové ježdění neboli džigitovka je specifické umění boje na koni pocházející z Kavkazu. Už jste někdy viděli tryskajícího koně a jezdce pod jeho břichem? 20.7 máte možnost vidět nejadrenalinovější jízdu spolu s dalšími ukázkami z jezdeckého umění a disciplín!

 https://www.ninosdecaballos.cz/o-nas/

IMG_4942 2.JPG
IMG_4957.JPG
IMG_4956.JPG
IMG_4960.JPG

Upoutávka 20.7:

Upoutávka 11.5.:

bottom of page